Truck Sleeper Ac
Produktintroduktion
Lastbilchauffører bruger lange timer på vejen og tilbagelægger store afstande i deres lastbiler. Disse lange sejladser kan tage en vejafgift på deres fysiske og mentale sundhed. Tilgængeligheden af moderne bekvemmeligheder som truck sleeper AC kan dog øge deres komfort og velvære markant.
En truck sleeper AC er en miniature klimaanlæg designet til at passe inde i sovekabinen på en kommerciel lastbil. Det kan holde luften inde i kabinen kølig og behagelig, uanset udendørstemperaturen. Dette gør det muligt for chaufføren at hvile og slappe af i pauserne, hvilket fører til bedre produktivitet og højere arbejdsglæde.

Produktegenskaber og fordele
Lastbilsovende AC er et must-have for enhver lastbilchauffør, der ønsker at forbedre deres komfort og produktivitet. Det giver et behageligt miljø for hvile og afslapning, og det kan også forbedre sundhed og velvære.

Installation af en truck sleeper AC er en ligetil proces, og de fleste modeller er kompakte og energieffektive. Det betyder, at den ikke bruger meget strøm fra lastbilens batteri og ikke tilføjer et væsentligt beløb til driftsomkostningerne.

Produktparametre
| produktnavn | Lastbil Sleeper AC |
| Mærke | JUKOOL |
| model nr. | FT-TAC-PV01/02 |
| Spænding | DC12V/24V |
| Strøm | 750W/850W |
| Nuværende | 70A/40A |
| Kølemiddel | R134a/600g |
| Kølekapacitet | 6000-9000BTU |
| Vægt | 30 kg |
| Køleplads | 6-8m² maks |
Produktdimension og detaljer
Denne lastbilssove-ac har en smart dimension, optager ikke for meget lastbilkabine inde og ude.




Ansøgninger
Denne truck sleeper ac kan bruges til overalt med lille plads og kan levere DC strøm, denne ac kan bruges. og sørge for kølig luft.

Kundeanmeldelser
Dyb erfaring giver os mulighed for bedre at forstå kundernes behov og er blevet godt modtaget af markedet.

Firmaprofil


Pakning og forsendelse
FAQ


Populære tags: truck sleeper ac, Kina, producenter, fabrik, tilpasset, engros, billig, lav pris, til salg, på lager, lavet i Kina
Et par af
Trucker Ac-enhedNæste
Ac-enhed i lastbilDu kan også lide
Send forespørgsel
















