Mini klimaanlæg til semi lastbil
Produktionsintroduktion
Mini klimaanlæg til semi lastbil er en slags indvendigt klimaanlæg.
På grund af begrænsningen af batterikraften i den originale bil og den dårlige opvarmningstest om vinterenparkering klimaanlæger hovedsageligt et enkeltkølende klimaanlæg. Generelt omfatter det et kølemiddelmediumtransportsystem, koldkildeudstyr, terminalenheder osv. samt andre hjælpesystemer. Indeholder hovedsageligt: kondensator, fordamper, elektronisk styresystem, kompressor, ventilator og rørsystem. Terminalenheden udnytter den leverede køleenergi til specifikt at håndtere lufttilstanden i kabinen, for at give et behageligt hvilemiljø for lastbilchaufføren.

Hovedparametre (specifikation)
| produktnavn | Mini klimaanlæg til semi lastbil |
| Mærke | JUKOOL |
| model nr. | FT-TAC-PI04 |
| Kølekapacitet | 6000-9000btu |
| Opvarmning | PTC (valgfrit) |
| Strøm | 600-850W |
| Spænding | 12V/24V/48/72V/96V |
| Dimension | 720*666*180mm |
| Vægt | 25 kg |
Produktfunktion




Ansøgningssag

Det bedste "trofæ" er brugerens mund til mund. Nanjing FUTRUN Group vil altid arbejde hårdt og tjene med hjertet, så gode produkter og tjenester kan gavne enhver chaufførven.

Produktdetaljer og fordele




Produktdimension og pakkedetaljer

Produktkvalitet og virksomhedsprofil


Pakning og forsendelse

FAQ

Populære tags: mini klimaanlæg til semi lastbil, Kina, producenter, fabrik, tilpasset, engros, billig, lav pris, til salg, på lager, lavet i Kina
Du kan også lide
Send forespørgsel
















