12v Truck Ac
Produktintroduktion
På det seneste er temperaturen forskellige steder steget stille og roligt, og den højeste temperatur i mange områder nærmer sig de 30 grader. Lastbilchauffører, der kører udenfor, er også begyndt at brugeparkering klimaanlæg.
JUKOOL12v truck ac har et rygsækdesign, som er opdelt i to dele, den indre og den ydre enhed. Den ydre enhed er installeret på bagsiden af førerhuset, og princippet er det samme som for et husholdningsklimaanlæg.
Vores 12v truck ac har egenskaberne med god køleeffekt, høj omkostningsydelse og lav støj i førerhuset og er meget populær blandt chauffører.

Produktegenskaber og fordele


Produktparametre
| produktnavn | Mini Split AC til lastbiler |
| Mærke | JUKOOL |
| model nr. | FT-TAC-PV01/02 |
| Spænding | DC12V/24V |
| Strøm | 750W/850W |
| Nuværende | 70A/40A |
| Kølemiddel | R134a/600g |
| Kølekapacitet | 6000-9000BTU |
| Vægt | 30 kg |
| Køleplads | 6-8m² maks |
Produktdimension og detaljer




Ansøgninger


Firmaprofil


Pakning og forsendelse
FAQ


Populære tags: 12v truck ac, Kina, producenter, fabrik, tilpasset, engros, billig, lav pris, til salg, på lager, lavet i Kina
Et par af
Bærbar AC til biler og lastbilerNæste
12 Volt Truck AcDu kan også lide
Send forespørgsel
















